Biz Kimiz?

0
3149

E-Car Türkiye ailesi olarak olarak hizmet vermeye başlamış olduğumuz günden bugüne hayatımızda birçok şey değişiklik gösterdi. Bunlardan en büyüğü siz değerli takipçilerimiz ile tanışmak oldu. Her geçen gün büyümeye ve güncel içerikler üretmeye devam ediyoruz.

En yeni ve güncel elektrikli araç haberlerini sizler ile paylaşıyor ve deneme sürüşleri ile sizlerin araç hakkında fikir sahibi olmanızı hedefliyoruz. Web sitemizde otomobil ve ticari araç alanında içerikler üretmekteyiz.

Otomobil haber sitesi olarak üretmiş olduğumuz içerik kategorilerinin bazıları;

Güncel elektrikli otomotiv sektörü haberleri,

Şarj sektörü haberleri

Satış ve servis kampanyaları,

Otomotiv, yan sanayi ve aksesuar haberleri,

Araç karşılaştırmaları,

Deneme köşesi’dir.

Yeni bir araç almak mı istiyorsunuz?, Yeni yılda hangi araçların çıktığını merak mı ediyorsunuz? Yada sizde bizim gibi araç tutkunu olarak güncel otomobil haberlerini takip etmeyi mi seviyorsunuz?

 

Vizyon

 

Güncel elektrikli araç sektörü haberleri ziyaretçiler ile buluşturarak çok daha büyük bir kitleye ulaşmak. Ziyaretçilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda yeni içerik üretimine kapıları açık bırakmak. Sektör üzerinde zirveye ulaşmak adına sadece güncel otomobil haberleri paylaşmak ve ziyaretçi odaklı okunabilir içerikler üretmek.

Misyon

 

Dijital elektrikli araç sektörü haber portalı olarak zirveye ulaşmak ve Türkiye üzerinde yer alan tüm otomobil tutkunlarını tek bir platform üzerinde toplamak istiyoruz. Sektörün öncüsü olarak yeni araçları inceleyerek, herkesten önce sizleri bilgilendirmek en büyük hedefimizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here