Bu Tarihi Not Edin! “30-31 Mayıs 2020”

0
2839

TEHAD sizi Elektrikli ve Hibrit araçlarla buluşturuyor. Türkiye’ nin en özel etkinliğine davet ediyoruz…Otomotiv ve Enerji sektörünün en büyük markalarının katkılarıyla 30-31 Mayıs 2020 tarihlerinde, Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftasını kutluyoruz.

Ailenizle gelebileceğiniz bir organizasyon…Maltepe Sahil Gösteri Alanında gerçekleşecek açık hava et,kinliğinde, dünyada ve ülkemizde satılan birbirinden özel elektrikli ve hibrid araçlar, ücretsiz bir şekilde kullanıcılar tarafından test edilebilecek.

Tesla’nın otomotiv dünyasında yankı uyandıran ve kullanıcıların İstanbul’da ilk defa deneyimleme fırsatı bulabileceği Tesla Model 3, Model S ve Model X araçları da yer alacak.
Maltepe Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi destekleriyle, Kültür A.Ş. İstanbul Enerji A.Ş. ve İspark A.Ş.’nin de katkılarıyla, Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) ve Electric Hybrid CARS Dergisi tarafından organize edilen Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası, tüm otomobil ve teknoloji meraklılarını buluşturacak.
Daha önce elektrikli ve hibrid araçlarla tanışmamış kullanıcılar, bu modelleri deneyimleyecek, test edebilecek ve inceleyebilecekler. Çocuklu aileler, çocuklara özel parkurda trafik eğitimine katılabilecek, büyükler ise marka temsilcilerinden araçlar ile ilgili detaylı bilgiler alabilecekler. Drone yarışları, mini otonom araç parkuru ile kültürel faaliyetlerinde olacağı etkinliğimiz, 30 Mayıs’da başlayacak ve 2 gün sürecek.
Elektrikli ve hibrid araçların, şarj ünitelerinin, solar panel teknolojisinin yer alacağı açık hava etkinliğimizde buluşmak dileğiyle.
Kayıtlar: https://elektriklisurushaftasi.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here