Mercedes Benz Hafif Ticari Araçlar’dan Garanti Uzatma Desteği

0
1823
Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar, yaşanan pandemi de hafif ticari araç sahiplerinin yanında yer aldı. 15 Mart – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında sona eren garanti sürelerini 30 Haziran 2020’ye kadar uzatıldı. Bakım zamanı gelen araçların bakım periyodunu da yine 30 Haziran 2020’ye kadar yıllık bakım için 180 gün, kilometre bakımı için %20 uzattı.  

Yeni Sprinter, Tourer, Vito, X-Class
Yeni Sprinter, Tourer, Vito, X-Class

Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar, yaşanan global salgın nedeniyle müşterilerine destek olmak amacıyla yeni uygulamaları hayata geçirdi. Şehir içi ve dışı yolcu taşımacılığı, personel ve okul servis hizmeti kapsıyor. Ayrıca nakliye ve kurye faaliyetlerinde hayati görevler üstlenen hafif ticari araçlar yer aldı. Bu modellerine ait garanti kapsamı yeniden düzenlendi.

Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito

Bu kapsamda 15 Mart – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında sona eren garanti süreleri 30 Haziran 2020’ye kadar uzatıldı.

Bakım zamanı gelen araçların bakım periyodu da yine 30 Haziran 2020’ye kadar yıllık bakım için 180 gün, kilometre bakımı için %20 uzatıldı. Garantisi biten hafif ticari araçlar müşterileri, garanti kapsamında yapılacak mekanik işlemleri. İçin 444 62 44 numaralı çağrı merkezini arayarak bildirim oluşturmaları halinde kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz
Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz

Konuyla ilgili olarak Mercedes Benz Otomotiv Tic. ve Hiz. A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz:

“Ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her koşulda yanında olmayı sürdürmek adına, araçlarımızın garanti sürelerini uzatma kararı aldık. Yaşanan salgın ve Mart-Nisan aylarında devreye giren tedbirler kapsamında. Turizm, personel ve okul taşımacılığı gibi alanlarda çalışan araçlarımızın faaliyetleri kısıtlandı.

Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter

Bu dönem içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, 15 Mart – 31 Mayıs. 2020 tarihleri arasında garanti süreleri dolan araçlarımıza 30 Haziran’a kadar ek garanti süresi ve bakım zamanı gelen araçlarımıza da yine. 30 Haziran’a kadar yıllık bakım için 180 gün, kilometre bakımı için %20 bakım periyodu sunuyoruz. Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar olarak müşterilerimize desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here